Kaya Çilingiroğlu’ndan Hülya Avşar’a: ‘Motosiklet hediyesi’ diye yazın!

HÜSEYİN ALTUN/ MİLLİYET
Ünlüler dünyasında bir periyoda damga vuran çiftlerden Hülya Avşar ile Kaya Çilingiroğlu, sekiz yıl evli kaldıktan sonra 2005’te yollarını ayırmıştı. Bu evliliklerinden Zehra (24) isminde bir kızları olan ikili, boşanma sonrası arkadaşlık ilgilerini sürdürmeye devam ederken, objektiflere de her daim keyifli aile pozu veriyor.

“GARİP BİR DUYGU! EYVAH”

Zaman vakit bir ortaya da gelen Avşar ve Çilingiroğlu, geçtiğimiz ay kızları Zehra’nın çocukluk arkadaşının düğününe katılmıştı. Merasimde ailece poz veren ünlü isimlerden Avşar, düğün karesini, “Kızımın çocukluk arkadaşı, yani benim de kızım Melis’in düğünü. Garip bir his. Eyvah!” notuyla paylaşmıştı.?

“GÜZELLİK ANNEDEN GÜLÜŞ BABADAN”

Kaya Çilingiroğlu da eski eşi ve kızı ile fotoğrafını toplumsal medya hesabından paylaşıp takipçilerine; “Hangimize benziyor?” diye sormuştu. Çilingiroğlu’nun sorusuna takipçilerinden; “Güzellik anneden gülüş babadan”, “Size benziyor”, “Güzelliğin temeli anne”, “Aynı siz” üzere karşılıklar gelmişti.

DOĞUM GÜNÜNÜ AİLESİYLE KUTLADI

İki hafta evvel 59 yaşına basan Hülya Avşar, doğum gününü eski eşi Kaya Çilingiroğlu, kızı Zehra, kız kardeşi Helin Avşar ile Tarabya’da bir yerde kutlamıştı.

Neşesinin yerinde olduğu gözlenen sanatçı, “Ben hayatı 30’dan sonra anladım. Yaşlanmak hoş şey. Hayatın tadını artık çıkarıyorum. Bana geri dön deseler hayatta dönmem” kelamlarıyla espri yapmıştı. 

 “BİZ BU YOLLARDA BİR ARADA YÜRÜDÜK”

Bu sırada Avşar’ın yanına gelen eski eşi Kaya Çilingiroğlu’na, muhabirler, “Hülya Hanım sizi dilediğini söyledi. Siz neler söyleyeceksiniz?” sorusunu yöneltti. Çilingiroğlu, “Tabi beni dileyecek. Biz bu yollarda bir arada yürüdük” yanıtını vermişti. Avşar kızı, geceden bir kareyi, “Aile, memnunluk, huzur. Keyifli bir akşam” notuyla paylaşmıştı.

TARABYA’DA GÖRÜNTÜLENDİ

Hülya Avşar, geçtiğimiz akşam müdavimi olduğu Tarabya Kıyı Balık çıkışı görüntülendi. Sanatçı, “Karşı tarafa geçiyoruz. Kahvelerimizi içip, sonra tekrar yere gireceğim. Bugün Helin’in doğum günü. Onu kutluyoruz ailece” dedi.

“YENİ MÜZİĞİME AZ KALDI”

20 Kasım’da yeni müziğinin çıkacağı muştusunu de veren Avşar, “Az kaldı yeni müziğime da. Klibini de ben çekeceğim müziğimin. Klibin senaryosunu da ben yazdım” dedi.

“TAYT YANİ NE BİLEYİM”

Son devirde tartışma konusu olan Nükhet Duru’nun ‘tayt’ açıklaması hakkında da konuşan sanatçı, “Ben hiç o denli şeylere yorum yapmayayım. Herkesin bir fikri var ne diyeyim? Kendisi o denli düşünüyor demek ki. Tayt yani bilemedim” dedikten sonra basın mensuplarına Kaya Çilingiroğlu ile bir arada poz verdi.

“MOTORUN ÖNÜNDE ÇEKİN”

Motosikletin önünde poz veren ikiliden Çilingiroğlu, “Motorun önünde çekin. ‘Kaya’dan Hülya’ya motosiklet hediyesi’ diye yazarsınız. Bin bakayım Hülya” diyerek, espri yaptı.?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir