Özkan Uğur’un ailesine taziye ziyareti  

DÖRDÜNCÜ kere kansere yakalanan ve tedavi gördüğü hastanede 69 yaşında hayatını kaybeden Özkan Uğur’un vefatı tüm sevenlerini yasa boğdu. Cumartesi günü hayatını kaybeden Özkan Uğur’un ailesi taziyeleri Beykoz’daki meskenlerinde kabul etti. Taziye ziyaretinde bulunanlar ortasında birçok sinema sinemasında birlikte rol aldığı Cem Yılmaz, Zafer Algöz ve Ozan İnanç de vardı. Lenf kanseri tedavisi gördüğü sırada hayatını kaybeden MFÖ kümesi üyelerinden müzisyen ve oyuncu Özkan Uğur’un cenaze merasimi programı da muhakkak oldu.  

BUGÜN AKM’DE MERASİM DÜZENLENECEK

Üsküdar’daki özel bir hastanede hayata veda eden Özkan Uğur, bugün saat 11.00’de Atatürk Kültür Merkezi’nde (AKM) düzenlenecek merasimle son seyahatine uğurlanacak. Uğur’un cenazesi, Taksim Camisi’nde öğlen vaktinde kılınacak cenaze namazının akabinde Karacaahmet Mezarlığı’nda toprağa verilecek. 

Çok erken gittin Özkan ağabey

Deniz Seki, Özkan Uğur’un vefat haberini aldıktan sonra Aydın’ın Kuşadası ilçesinde bir sünnet düğününde sahne aldı. MFÖ’nün “Sude” müziğini seslendiren Seki, “Çok üzgünüm, böğüre böğüre ağlamak istiyorum. Çok erken gittin be Özkan ağabey” dedi.(DHA)

Sen harika bir insansın

Nesrin Cavadzade, babasının vefatıyla yıkılan genç oyuncu Alişan Uğur’a dayanak oldu. Toplumsal medyadan “Üç Kuruş” dizisinde birlikte rol aldığı Alişan’la fotoğraflarını paylaşan Cavadzade, “Canımın içi, babana bu türlü bir evlat yetiştirdiği için teşekkür ederim. Sen mükemmel bir insansın” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir